Jak możemy Ci pomóc?

Euvic to partner, który wnosi do programu „Cyberbezpieczny Samorząd” gotowe i skuteczne rozwiązania, które Twoja jednostka może łatwo wdrożyć. Nasza ekspertyza w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz doświadczenie w obszarze technologii informatycznych pozwoli Ci skupić się na kluczowych działaniach, podczas gdy my zajmiemy się zapewnieniem ochrony Twoich systemów i danych.

Co zyskasz dzięki współpracy z grupą EUVIC

 • Skuteczny plan działania w ramach programu „Cyberbezpieczny Samorząd”

  Opracowaliśmy zestaw rozwiązań, które, z naszego doświadczenia, w największym stopniu przyczynią się do podniesienia poziomu cyberbezpieczeństwa. Dopasujemy konfigurację do Twojego budżetu i przeprowadzimy Cię przez cały proces – od pozyskania finansowania po wdrożenie i użytkowanie.

 • Gotowe wnioski grantowe

  Na złożenie wniosku w ramach programu masz czas tylko do 13.10.2023. Przygotowaliśmy gotowe wnioski, które szybko będziesz mógł złożyć, by Twojej jednostce samorządowej zostały przyznane środki na realizację działań z zakresu cyberbezpieczeństwa. W całym procesie możesz liczyć na naszą pomoc.

 • Efektywne Wdrożenie

  Gdy tylko uzyskasz pozytywną decyzję odnośnie finansowania, od razu przejdziemy do wdrożenia – zajmie się tym dedykowany zespół specjalistów cybersecurity z grupy Euvic.

 • Wsparcie Techniczne

  Oferujemy pełne wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy, zapewniając Ci spokój, że Twoje systemy są w dobrych rękach. Współpracując z Euvic Solutions, zyskujesz dostęp do ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie cyberbezpieczeństwa oraz technologii informatycznych.

 • Szkolenia dla Personelu

  Nie tylko dostarczamy narzędzia, ale także zapewniamy szkolenia i wiedzę niezbędną do skutecznego korzystania z naszych rozwiązań, umożliwiając zwiększenie kompetencji personelu.

 • Optymalizacja zasobów z zaufanym partnerem

  Euvic będzie Twoim zespołem cyberbezpieczeństwa. Nasze rozwiązania pomogą Ci zoptymalizować zasoby i koszty, umożliwiając skupienie się na kluczowych działaniach. Euvic Solutions to partner, któremu możesz zaufać. Działamy w duchu partnerstwa, dążąc do osiągnięcia wspólnych sukcesów. Taka współpraca zapewnia Twojej jednostce samorządowej bezpieczną przyszłość, bardziej odporną na zmieniające się zagrożenia cybernetyczne.

 • Ochrona Przed Zagrożeniami

  Nasze rozwiązania pomogą Twojej jednostce samorządowej w zabezpieczeniu przed różnorodnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Współpracując z Euvic Solutions, przyczyniasz się do realizacji celów programu „Cyberbezpieczny Samorząd”, podnosząc poziom bezpieczeństwa informacji w Twojej organizacji.